Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Złoty Medal za portfel CV 240 marki Giovani - Wybór Konsumentów

Niezmiernie miło jest nam poinformowac, ze portfel damski z kryształkami Swarovski'ego CV 240 zdobył najwieksze uznanie i tytuł Złoty Medal - Wybór Konsumentów wiosennej edycji Targów Mody Poznan 2013 - Międzynarodowych Targów Poznanskich.
Jest to tym wiekszy sukces, iz produkt ten zdobył wczesniej Złoty Medal 2013 - przyznawany przez organizatorów Międzynarodowych Targów Poznanskich.
"Złoty Medal Miedzynarodowych Targów Poznanskich to jedna z najbardziej prestizowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuzszej - ponad trzydziestoletniej - tradycji. W oczach konsumentów jest ona potwierdzeniem innowacyjnosci i jakosci produktu, a tym samym istotnym elementem jego rynkowej promocji." - pisze Andrzej Byrt - Prezes Zarządu MTP.
Za ten sukces chcielibysmy serdecznie podziekowac Wam drodzy konsumenci oraz internauci, gdyz to własnie dzieki Waszym głosom odnieslismy to prestizowe wyróznienie.

Portret użytkownika Renata Szynalska