Czy skórzane etui nadają się do przechowywania okularów?

Oprawki do okularów są bardzo delikatne, dlatego powinieneś obchodzić się z nimi wyjątkowo ostrożnie. W przeciwnym razie mogą się one powyginać lub nawet połamać, przez co nie będą się nadawały do dalszego użytku. Szkiełka natomiast mogą się łatwo rysować, jeśli będą w zbyt bliskim towarzystwie kluczy lub innego ostrego przedmiotu, dlatego trzeba je odpowiednio przechowywać. Sprawdźmy, czy skórzane etui nada się w tym celu!  

Read more
Aktualności
555 views

Właściwości i zastosowania skóry juchtowej

Skóra to materiał ponadczasowy o niezwykłej wartości, który od wielu lat wykorzystywany jest do tworzenia rozmaitych produktów. Cechuje się nie tylko doskonałą trwałością i wytrzymałością, ale też wyjątkową estetyką. Naturalna skóra jest bardzo elegancka, a jednocześnie uniwersalna – pasuje niemal do wszystkiego. Jednym z jej rodzajów jest skóra juchtowa. Poznaj jej właściwości i zastosowania w artykule!

Read more
Aktualności
173 views

Czym charakteryzują się tzw. listonoszki?

Wybór torebki powinien być dostosowany do indywidualnych preferencji i upodobań. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kopertówkę, która sprawdzi się wyłącznie podczas wieczornego wyjścia oraz elegancką teczkę do pracy. Warto jednak zaopatrzyć się również w uniwersalny model, taki jak tzw. listonoszka, który sprawdzi się na co dzień i od święta. W artykule odpowiadamy na pytanie, czym charakteryzują się te torebki!

Read more
Aktualności
726 views

Skórzane portfele polecane dla kobiet

Portfel to akcesorium ważne dla każdej kobiety, dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany. Wszak musi on spełniać zarówno estetyczną, jak i praktyczną funkcję, a także mieć odpowiadający indywidualnym preferencjom rozmiar. Producenci skórzanej galanterii oferują wiele modeli, które wyróżniają się wygodnym użytkowaniem i pięknym wyglądem. Jakie są więc skórzane portfele polecane dla kobiet? Sprawdźmy.

Read more
Aktualności
174 views

Po czym poznać wyroby ze skóry naturalnej?

Naturalna skóra to wyjątkowy materiał, który wykorzystywany jest do produkcji torebek, portfeli, plecaków, teczek oraz rozmaitych akcesoriów od bardzo dawna i do dziś nie wychodzi z mody. Nie bez powodu! Galanteria skórzana to produkty, które doceniane są nie tylko ze względu na swoją ponadczasową estetykę, ale też funkcje praktyczne. Po czym więc poznać wyroby ze skóry naturalnej? Sprawdźmy.

Read more
Aktualności
119 views

Torby i aktówki ze skóry jako elementy wyposażenia biznesowego

Z pewnością wiele razy zastanawiałeś się, jaka torba najlepiej nadaje się do pracy. Powinna ona bowiem spełniać zarówno funkcję estetyczną – dostosowaną do biznesowego środowiska, jak i praktyczną, byś mógł zmieścić w niej wszystko, czego potrzebujesz w biurze. Jedną z możliwości są torby i aktówki ze skóry. W artykule odpowiadamy, dlaczego to właśnie one sprawdzą się najlepiej jako elementy wyposażenia biznesowego!

Read more
Aktualności
124 views

Skórzane torby z funkcją plecaków czyli praktyczne 2w1

Sklepy z galanterią oferują niezwykle szeroki wybór toreb w mniejszych i większych rozmiarach. Znajdziesz wśród nich torebki listonoszki, miejskie, shopperki, kopertówki i worki. Ponowną popularność zyskują także rozmaite plecaki! A co by wyszło, gdyby połączyć jedno z drugim? Czy skórzane torby z funkcją plecaków to praktyczny wybór? Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Wszystko na temat toreb 2w1 przedstawiamy w artykule!

Read more
Aktualności
148 views

Zestawy upominkowe z galanterii skórzanej. Propozycje dla niego i dla niej

Dawanie prezentów osobom najbliższym Twojemu sercu niesie wiele radości dla obu stron. Wybór odpowiedniego podarunku nie zawsze jest jednak prostym i oczywistym zadaniem, dlatego warto poświęcić na niego trochę czasu i zdecydować się na coś wyjątkowego. Zestawy upominkowe z galanterii skórzanej z pewnością będą czymś, co ucieszy każdego! Sprawdź propozycje dla niego i dla niej, które przygotowaliśmy.

Read more
Aktualności
159 views

Czy skórzana torba to dobry wybór do trzymania laptopa?

Każda osoba, która nosi laptopa każdego dnia do pracy czy na uczelnię, zdaje sobie sprawę, że torba na niego musi spełniać szereg wymagań. Szczęśliwie rynek galanteryjny oferuje ogromny wybór modeli i rodzajów, wśród których każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Czym jednak powinna charakteryzować się torba do trzymania laptopa oraz czy skórzany model sprawdzi się w tym celu? Przeczytaj artykuł, by się dowiedzieć.

Read more
Aktualności
168 views

Jak dbać o wyroby ze skóry?

Każda osoba, która kocha stylowe dodatki, docenia estetykę i trwałość wyrobów ze skóry naturalnej. Jak każdy inny materiał, ulega ona jednak zniszczeniom i zabrudzeniom podczas codziennego noszenia. W celu zachowania walorów zarówno estetycznych, jak i użytkowych skórzanej galanterii, należy pamiętać o jej właściwej pielęgnacji. Jak zatem dbać o wyroby ze skóry, aby przez wiele lat cieszyły niezmienionym, pięknym wyglądem? Odpowiadamy na to pytanie w artykule.

Read more
Aktualności
185 views
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.