Portfele męskie z ochroną kart RFID


Portfele męskie z ochroną kart

Jeśli martwisz się, że możesz paść ofiarą złodziei, którzy wykradają dane z kart płatniczych lub dokonują nieautoryzowanych transakcji, wypróbuj nasze portfele męskie z ochroną kart. Zostały one wyposażone w specjalną membranę, która blokuje przesyłanie fal radiowych. Dzięki temu wykonywanie niechcianych operacji zbliżeniowych z Twoich kart lub próby wykradania z nich danych zostaną całkowicie uniemożliwione, a Ty możesz spokojnie nosić wszystkie swoje dokumenty ze sobą.

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli portfeli z ochroną RFID, między innymi portfele męskie na zamek lub zapinane na zatrzask. Warto jednak pamiętać, że wszyte zabezpieczenie nie wpływa na wygląd ani wagę dodatku – jest ono niewidoczne i całkowicie niewyczuwalne. Zapewnia jednak pewną ochronę przed atakami złodziei, więc zainwestuj w nowy, bezpieczny portfel i wybierz jeden z naszej oferty.

Komu przyda się portfel męski skórzany na karty?

Portfel męski skórzany na karty wyposażony w specjalną ochronę RFID przyda się każdemu, kto nosi swoje karty płatnicze w portfelu i zdarza mu się regularnie bywać w zatłoczonej komunikacji miejskiej, klubach czy innych skupiskach ludzi. Są to bowiem miejsca najbardziej narażone na tego typu ataki złodziei. Portfel męski z ochroną kart to także rewelacyjny pomysł na uniwersalny prezent dla kogoś bliskiego, który pokaże mu, że o niego dbasz.

Wszystkie nasze artykuły wytworzone są z wysokojakościowej skóry, cechują się trwałością i wytrzymałością, a także ponadczasowym designem. Mogą zatem służyć jako niezwykle elegancki, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalny podarunek, który z pewnością zostanie doceniony przez osobę nim obdarowaną. Zapraszamy do składania zamówień.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.