Skórzane paski damskie


Skórzane paski damskie mogą pełnić dwojaką funkcję. Z jednej strony służą do utrzymywania spodni czy spódnicy w odpowiednim miejscu na biodrach, z drugiej zaś – mogą stanowić piękny akcent uzupełniający całą stylizację. Za ich pomocą można także sprawić, że luźniejsze elementy garderoby będą idealnie leżały na ciele, a ubiór nabierze niepowtarzalnego wyrazu i oryginalnego stylu.

Dlatego w ofercie naszej wyjątkowej galanterii skórzanej damskiej znajdziesz wiele modeli pasków, które z łatwością dopasujesz do zarówno codziennych, jak i wyjściowych kreacji. W asortymencie posiadamy skórzane paski damskie w wielu kolorach (np. czerwone, białe, czarne, brązowe, niebieskie czy beżowe) o różnej szerokości, a także z klamrami różnego rozmiaru.

Jak dobrać skórzany pasek damski do stylizacji?

Decydując się na założenie skórzanego paska do stylizacji, warto pamiętać o jego właściwym wyborze. Wszelkie, nawet najdrobniejsze akcesoria mają to do siebie, że źle dobrane mogą niekorzystnie wpłynąć na efekt końcowy ubioru, zamiast go estetycznie podkreślić lub urozmaicić. Spośród najważniejszych zasad warto zwrócić uwagę na to, że:

  • pasek noszony w talii pasuje najbardziej dla osób o sylwetce klepsydry,
  • kobiety smukłe, lecz z mniejszym wcięciem w talii powinny nosić pasek na biodrach, np. do luźniejszej sukienki,
  • szerokie paski najlepiej wyglądają u osób szczupłych i wysokich; niższe, drobne kobiety powinny postawić na węższe modele dostosowane do ich filigranowej sylwetki.

Co więcej, skórzany pasek damski powinien być także dobrany kolorystycznie. Jeśli ubiór jest w jednym kolorze, kontrastujący pasek (najlepiej dopasowany odcieniem do butów lub pozostałych akcesoriów) będzie bardzo dobrym wyborem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.