Skórzane etui na karty


Skórzane etui na karty i pieczątki

Wśród naszych funkcjonalnych dodatków oferujemy także praktyczne skórzane etui na karty. Dzięki nim zachowasz pełen porządek w swoich dokumentach samochodowych, kartach kredytowych i innych niezbędnych dokumentach osobistych. W naszej ofercie znajdziesz modele, które:

  • mają dodatkowe kieszonki na monety i wiele przegródek,
  • posiadają ring do zaczepienia kluczy,
  • mogą służyć również jako wizytownik,
  • są niewielkich rozmiarów, więc zmieszczą się nawet w kieszeni spodni czy marynarki,
  • mogą mieć zabezpieczenie RFID chroniące przed niechcianymi transakcjami zbliżeniowymi.

Co więcej, wszystkie nasze etui na karty wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry, która sprawia, że są one bardzo eleganckie, a jednocześnie trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu posłużą Ci przez wiele lat.

Porządek i organizacja wszystkich rzeczy

Jeśli zależy Ci na starannej organizacji wszystkich podręcznych przedmiotów, które nosisz w torbie lub trzymasz na biurku w pracy, sprawdź także pozostałą część naszej kolekcji. Znajdziesz w niej między innymi eleganckie etui na długopisy, pokrowce na pieczątki, klucze, okulary, dokumenty oraz inne drobiazgi. Oferujemy również wizytowniki, które dodadzą Ci profesjonalizmu oraz prestiżu i sprawią, że będziesz miał wszystkie najważniejsze karty biznesowe zawsze pod ręką.

Potrzebujesz obrandować firmowym logo artykuły przeznaczone dla Twoich pracowników? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Poza gotowymi produktami realizujemy bowiem także zlecenia na indywidualne zamówienie firm. Regularnie podejmujemy współpracę zarówno z dużymi, jak i mniejszymi przedsiębiorstwami, ponieważ nasze minimum produkcyjne wynosi zaledwie 10 sztuk.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.