Twoje zamówienie wysyłamy, pod wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Współpracujemy z firmami kurierskimi:

  • DPD
  • InPost Kurier
  • InPost Paczkomaty

Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, po nadaniu paczki, otrzymasz mail z linkiem do jej śledzenia. Wysyłkę realizujemy na terenie Polski. 

Paczkomaty InPost - 9,90 zł

Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych skrytek, z których możesz odebrać swoją paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin dostawy do Paczkomatu to zwykle jeden dzień od nadania. Paczka czeka na odbiór 48 godzin - jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy. Do Paczkomatów wysyłane są produkty, które nie przekraczają ich maksymalnego gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm oraz wagi 25 kg.

Przesyłka kurierska InPost - 9,90 zł

Przesyłka kurierska InPost Pobranie - 25 zł

Przesyłka kurierska DPD - 9,90 zł

Przesyłka kurierska DPD pobranie - 25 zł

Przesyłka kurierska to jedna z najwygodniejszych form dostawy, na następny dzień roboczy od dnia nadania i bezpośrednio pod wskazany adres. Każda nasza paczka jest ubezpieczona. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz jej uszkodzenie lub przerwanie taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem. Podana cena za przesyłkę, dotyczy opłaty zamówienia przed jego wysyłką.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.