Zapinany


Portfele męskie zapinane

W kolekcji Stefanii posiadamy portfele męskie zapinane, które są jednymi z najbardziej popularnych modeli wśród naszych Klientów. Mogą być one zapinane na suwak lub wygodny zatrzask, który zapewnia szybkie dotarcie do środka portfela, a jednocześnie pewne zamknięcie i zabezpieczenie noszonych w nim dokumentów, kart czy gotówki.

Pomoc w zachowaniu porządku we wszystkich podręcznych dokumentach zapewnia także praktyczne i przemyślane wnętrze naszych portfeli. Znajdziesz w nich bowiem wiele wygodnych przegródek i kieszonek zamykanych na suwak lub zatrzask. Ich ilość uzależniona jest od wielkości modelu, niemniej nawet w portfelu najmniejszych rozmiarów zmieścisz swoje niezbędne karty, dokumenty czy wizytówki.

Wieloletnia wytrzymałość

Wszystkie nasze portfele męskie zapinane wykonane są z naturalnej skóry włoskiej wysokiej jakości, której gładka faktura z delikatnym połyskiem lub matowym wykończeniem zapewnia dużą trwałość oraz odporność na zabrudzenia. Dzięki temu Twój portfel nawet po kilku latach użytkowania będzie wyglądał pięknie i estetycznie. Modele męskie z naszej kolekcji występują głównie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i brązowej oraz wielu fasonach do wyboru.

Posiadamy także portfele męskie na zamek błyskawiczny oraz niewielkich rozmiarów etui na karty i dokumenty, które z łatwością zmieścisz do kieszeni spodni czy marynarki. Niezależnie jednak od wyboru, wszystkie nasze akcesoria charakteryzują się solidnym wykonaniem. Podczas produkcji zwracamy bowiem szczególną uwagę na ich trwałość i wytrzymałość, by służyły użytkownikom przez długi czas.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.