W firmie Stefania poza asortymentem gotowych produktów do sprzedaży detalicznej oferujemy również galanterię skórzaną na zamówienie. Nasze wyroby tworzymy wówczas zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klientów B2B, a także uwzględniając pożądaną specyfikę produktów. Zapewniamy dużą elastyczność w zakresie projektowania oraz personalizacji naszych artykułów. 

Galanteria skórzana Stefania to produkty klasy premium wyróżniające się wyjątkową trwałością, najwyższą jakością wykonania, a także eleganckim, ponadczasowym wyglądem, który doda prestiżu Twojej firmie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji mailowo oraz telefonicznie, a także służymy pomocą w zakresie zaprojektowania idealnych produktów z Twoim logo.

Szeroki wybór skór, modeli i kolorów

Wszystkim osobom, które zdecydują się na zakup naszej galanterii skórzanej na zamówienie, oferujemy niezwykle szeroki wybór rodzajów oraz kolorów skór. Zapewniamy także wiele różnych materiałów podszewek do wyboru. Sam decydujesz o tym, jak produkt ma wyglądać, jaki ma mieć rozmiar oraz fason. Dzięki temu masz pewność, że będzie on prezentował się idealnie oraz spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. 

Spośród skór dostępnych do wyboru warto wskazać przede wszystkim klasyczną, włoską skórę, która cechują się wyjątkową trwałością, skórę w stylu vintage oraz elegancki nubuk. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy zapakować zamówione produkty w estetyczne opakowania, takie jak pudełka papierowe lub drewniane czy też piękne, welurowe woreczki.

3 portfele  krok 1

1. Wybierz produkt z naszej oferty katalogowej

Aby wyjść naprzeciw wszystkim naszym klientom, oferujemy możliwość współpracy na zasadzie B2B. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz dużej elastyczności zawsze dajemy korzystne warunki, ceny i terminy dostaw.

Na życzenie klienta, proponujemy także wysyłkę naszego katalogu, a nawet możliwość spotkania, prezentacji produktów i omówienia szczegółów dotyczących transakcji.

Dajemy duże możliwości personalizacji wszystkich produktów, które z pewnością spełnią wymagania każdej firmy, a nasze minimum produkcyjne, to jedynie 10 sztuk z takiego samego rodzaju. To oznacza, że aby uruchomić proces produkcyjny danego gadżetu nie trzeba zamawiać naprawdę dużych ilości i to jest to, co odróżnia nas od innych firm.

2. Skontaktuj się z naszym konsultantem

Aby spersonalizować swój produkt, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomożemy dopasować kolor skóry, podszewki i nici do logo klienta. 

Wyróżnia nas bogata oferta w które posiadamy różnorodne opakowania, skóry oraz możliwości wykonywania tłoczeń.

Do realizacji Twojego pomysłu wystarczy jedynie złożenie zamówienia w 4 prostych krokach.

budowa produktu
zamówienie

3. Złóż zamówienie na min. 10 sztuk produktu

Zapoznaj się z naszymi paletami skór oraz opakowaniami i przykładami tłoczeń, których zdjęcia znajdują się poniżej.

Nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą jakie rozwiązania i kombinacje będą najbardziej korzystne zarówno pod względem użytkowania, jak i zakupu lub dalszej sprzedaży.

4. Czekamy 14 dni na realizację zamówienia

Wyroby zawsze wykonane są z najwyższej jakości skóry i materiałów skóropodobnych. Nasz dział projektowy opracuje i wykona szablon i prototyp według Twojego pomysłu.

Opowiedz nam o nim, wyślij nam linki z inspiracjami, szkice, zdjęcia lub inne materiały pomocnicze !

Naszym celem jest stworzenie idealnego produktu uszytego na miarę Twoich potrzeb. Nasze doświadczenie w branży sięga już prawie 30 lat, dlatego wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

14 dni na realizacje

Tłoczenia

Visa
Visa 1
wzory
wzory visa

Opakowania

Paleta kolorów

Opakowania
paleta skórek

Propozycje

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.