Służby mundurowe - dla kobiet


W naszym sklepie posiadamy wyposażenie dla służb mundurowych: wojska, policji, straży miejskiej, służby więziennej, straży granicznej, poczty. To też oferta skierowana dla szkół wojskowych, policyjnych, harcerzy, myśliwych i wszelkich innych firm i instytucji gdzie korzysta się z umundurowania. U nas każdy funkcjonariusz służby mundurowej kupi potrzebne mu wyposażenie mundurowe.

Oferowane przez nas produkty to też idealne akcesoria dla miłośników militariów. Jeśli lubisz militaria to u nas znajdziesz coś dla siebie wśród szerokiego asortymentu umundurowania, akcesoriów policyjnych i wojskowych. Akcesoria militarne będą przydatne na wyprawach, biwakach, wycieczkach, polowaniach, grach ASG.

Nasz asortyment militarny składa się z :

  • pasów wojskowych: pasów dla oficera i podoficera
  • odzieży: getrów wojskowych,
  • wyposażenia: plecaków, walizek, toreb, aktówek
  • i innych akcesoriów.

 

Nasze produkty dla służb mundurowych z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Od 30 lat jesteśmy producentem galanterii skórzanej damskiej i męskiej. Wzbogaciliśmy nasz asortyment o dodatki do wyposażenia dla służb mundurowych. Produkty te są najwyższej jakości, szyte z wielką starannością z wysokogatunkowych materiałów. Doskonale sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach i posłużą przez długi czas. Dbamy o to, aby nasz sklep posiadał najnowsze modele wyposażenia mundurowego, w jak największych stopniu spełniającego wymogi określone w przepisach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.