Etui damskie na długopisy


Eleganckie damskie etui na długopisy skórzane

Stylowe, eleganckie, wytrzymałe, starannie wykończone takie są nasze etui na długopisy. Wysoka jakość użytej skóry gwarantuje, że etui pozostanie w nienagannym stanie przez długi czas. 

Dostępne w wielu kolorach i wzorach. Na modelach etui marki Giovani znajduje się stylowe logo Giovani, które dodaje jeszcze bardziej eleganckiego charakteru tym produktom. Etui na długopisy różnią się między sobą także sposobem zapięcia: na magnes, zamek lub z wsuwanym paskiem. Wybierz swoje ulubione!

Możesz do etui włożyć długopis, pióro czy ołówek, zakreślacz. W zależności od wybranego modelu etui pomieścisz w jego wnętrzu jeden lub więcej przyborów. Etui jest najczęściej używane przez osoby, które dużo się przemieszczają i spotykają z klientami. 

Dzięki etui nie zgubisz już długopisu. Zabezpieczy też go przed zniszczeniem, które mogłoby powstać podczas noszenia długopisu luźno w torbie z innymi przedmiotami. Etui jest szczególnie ważne podczas używania pióra, gdyż może zapobiec wylaniu się atramentu. 

Etui długopis/pióro na prezent

Etui na długopisy będzie świetnym pomysłem na prezent. Ucieszy się z niego na pewno każdy biznesmen i pracownik biurowy. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.