Worki


Torba worek

Torebki worki zagościły w modzie już dawno. Wraz ze zmianą trendów przybierają inną formę, wzory. Królują na pokazach i są promowane przez czołowych projektantów. Kobiety doceniły zalety torby worka, którymi są duża pojemność oraz wygodne użytkowanie.

W naszej ofercie znajdziecie torby worki w różnych modelach, rozmiarach, wzorach, materiałowe i skórzane.

Duża torba worek na ramię sprawdzi się podczas wycieczek. Jeżeli zamiast plecaków wolisz torby, to ta o workowatym kształcie zastąpi go idealnie. Torbę worek shopper możesz zabrać na zakupy. Zapewni wygodę w trakcie chodzenia po sklepie, a ta większa shopperka worek pomieści także zakupione produkty.

Torba worek materiałowa najczęściej jest używana w sezonie wiosennym/letnim, gdyż w tym czasie odkładamy cięższe rzeczy skórzane i poszukujemy lekkości i koloru. 

Wybierając klasyczną damską torbę worek możesz ją nosić do pracy, gdyż będzie stylowo wyglądać z formalnym strojem. Te w kolorowe wzory najlepiej połączyć z luźniejszą stylizacją typu zwiewna sukienka. 

Skórzana torba worek

Jako producent galanterii do produkcji torebek worków wybieramy najlepsze jakościowo materiały. Najdłużej posłuży torebka worek uszyta ze skóry naturalnej. Skóra będzie bardziej odporna na zniszczenia i mimo upływu czasu zachowa dobry wygląd. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.