Portfele damskie na zamek skórzane


Portfele damskie na zamek skórzane to jedne z najczęściej wybieranych modeli z naszej kolekcji. Nie bez powodu! Zamek błyskawiczny to bardzo wygodny, a jednocześnie pewny sposób zamykania portfeli. Dzięki niemu nie ryzykujesz przypadkowym otwarciem, a Twoje dokumenty, karty i pieniądze są całkowicie bezpieczne w jego wnętrzu. Co więcej, suwaki, które wszywamy w nasze portfele, są także bardzo estetyczne i pięknie prezentują się w połączeniu z resztą dodatków.

W naszej ofercie znajdziesz zapinane na zamek skórzane portfele damskie duże, średnie i małe, a także w różnych fasonach oraz wariantach kolorystycznych. Posiadamy również modele wyposażone w specjalną ochronę RFID, która zabezpiecza karty płatnicze przed niechcianymi transakcjami zbliżeniowymi oraz kradzieżami danych.

Naturalna skóra najwyższej jakości

Do produkcji naszych portfeli damskich na zamek wykorzystujemy najwyższej jakości skórę naturalną różnego rodzaju. Dodatki te występują w wielu różnych kolorach, o gładkiej, groszkowanej lub garbowanej fakturze oraz matowym albo lśniącym wykończeniu. Niektóre modele pokryte są dodatkowo błyszczącą, srebrną warstwą, dzięki czemu wyglądają jeszcze bardziej wyjątkowo. Wszystkie nasze portfele mają jednak jedną wspólną cechę – są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Decydując się na galanterię marki Stefania, zyskujesz pewność, że nasze akcesoria posłużą Ci przez bardzo długi czas. Zapraszamy do składania zamówień!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.