Breloki skórzane


Breloki damskie skórzane

Breloki skórzane polecamy szczególnie wymagającym klientom, którzy cenią jakość. Wykonanie breloka ze skóry sprawia, że prezentuje się on niezwykle elegancko.

Szyte są z precyzją, z uwagą na każdy detal. Dany model breloczka możesz kupić w różnych kształtach, kolorach, z różnymi dodatkami oraz z różnym tłoczeniem. 

Personalizowane breloki z grawerem

Napis na breloczku wykonany jest poprzez tłoczenie. Jest to bardzo trwała metoda polegająca na odciśnieciu metalowej matrycy z danym wzorem, napisem na skórze. Pozostawia to trwały ślad, który nawet przy ciągłym używaniu breloczka nie ulegnie zniszczeniu. 

Modny brelok do kluczy, torebki

Breloczki posiadają ponadczasowy design. Pięknie będą zdobić klucze, torebkę, kosmetyczkę. Brelok przypięty do kluczy będzie wyglądał stylowo oraz ułatwi odnalezienie właściwych kluczy spośród innych lub szybkie wyciągnięcie ich z torebki.

Brelok serce

Naszym hitem jest skórzany brelok serce. Posiada piękny kształt serca, wykonany jest z wysoko jakościowo skóry włoskiej. Dostępny jest w różnych wariantach: z dedykacją Kocham Cię, w różnych kolorach, z różnymi dodatkami (kryształem Swarovskiego, bursztynem)

Brelok do kluczy damski - Swarovski

Breloczki ozdobione są eleganckimi dodatkami, posiadamy między innymi breloczki z kryształem Swarovskiego. Możesz wybrać czy chcesz kolor kryształka biały czy czarny, dobierając go do koloru skóry breloczka. 

Ekskluzywne breloki do kluczy samochodowych

Nasze breloki wyglądają bardzo ekskluzywnie, są zapakowane w stylowe pudełeczko kartonowe. Brelok do kluczy samochodowych to świetny pomysł na prezent dla osoby, która zdała prawo jazdy lub kupiła nowe auto. Obdarowanej osobie będziemy się przypominać za każdym razem, gdy spojrzy na klucze podczas jazdy samochodem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.