Małe portfele damskie na karty


Portfele damskie z ochroną kart

Portfele damskie z ochroną kart to nasza odpowiedź na zmieniające się czasy i narastające niebezpieczeństwa związane z niechcianymi płatnościami zbliżeniowymi czy kradzieżami danych z kart płatniczych. W naszej ofercie znajdziesz więc wiele modeli portfeli wyposażonych w ochronę RFID, która gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich noszonych w nich dokumentów.

Zabezpieczenie tego typu jest uzyskiwane poprzez wszycie do portfela specjalnej wkładki uniemożliwiającej przeprowadzanie przez złodziei nieautoryzowanych transakcji. Ochrona ta jednak w żadnym stopniu nie wpływa na wygląd akcesorium, jest całkowicie niewidoczna i niewyczuwalna podczas codziennego użytkowania. Co więcej, przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór dużych i małych portfeli damskich na karty, które zapewnią stuprocentowe bezpieczeństwo.

Jak działają portfele z ochroną RFID?

Transakcje zbliżeniowe za sprawą technologii RFID niezwykle ułatwiły codzienne funkcjonowanie wielu miejsc i instytucji, usprawniły pracę oraz przyspieszyły wykonywanie czynności związanych z płatnościami. Dały też jednak nowe możliwości złodziejom, którzy, korzystając ze specjalnych czytników, mogą łatwo wykraść Twoje pieniądze lub dane z karty zbliżeniowej. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy zarówno damskie, jak i męskie portfele z ochroną kart.

Membrana, która wszyta jest z nasze portfele z ochroną RFID, wykonana jest ze specjalnego materiału, który zakłóca przesyłanie fal radiowych, uniemożliwiając tym samym sczytywanie danych lub wykonywanie niechcianych transakcji. Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo i bądź spokojny o swoje środki finansowe na koncie bankowym dzięki nowemu skórzanemu portfelowi z naszej oferty.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.