Aktówki skórzane zapinane na zamek


Aktówki skórzane na zamek

Teczki i aktówki to niezastąpione torby do pracy, w których z powodzeniem zmieścisz dokumenty w formacie A4, komputer oraz wszystkie rzeczy osobiste, których potrzebujesz na co dzień. Aktówki skórzane na zamek to propozycja dla osób, które potrzebują przenosić duże ilości ważnych dokumentów. Są one niezwykle pojemne i wykonane z wysokiej jakości, sztywnej skóry naturalnej, która skutecznie ochroni umowy, pisma i inne dokumenty przed zniszczeniem czy pognieceniem się.

Projektując naszą galanterię, dbamy o to, aby była ona nie tylko elegancka, ale też funkcjonalna. Dlatego aktówki skórzane na zamek cechują się praktycznym i wygodnym wnętrzem z dużą ilością kieszeni i przegródek, w których z łatwością wszystko poukładasz. Podczas produkcji są one starannie wykańczane, aby były perfekcyjne w każdym detalu.

Aktówki z zamkiem szyfrowym

Aktówki z zamkiem szyfrowym natomiast doskonale sprawdzą się dla tych osób, które mają do czynienia z bardzo wartościowymi lub poufnymi informacjami. Wówczas wystarczy, że zamkniesz wszystkie dokumenty w swojej teczce, ustawisz 3-cyfrowy szyfr, który znasz tylko Ty i zyskujesz pewność, że będą one całkowicie bezpieczne. W naszej kolekcji posiadamy również aktówki damskie z szyfrem, które działają na podobnej zasadzie i skutecznie chronią zamkniętą w nich zawartość.

Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, więc jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji. Nasi pracownicy doradzą Ci także najlepszy wybór, który będzie cieszył Cię swoimi walorami przez długie lata.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.