Okładki dla niego


Filcowe okładki na notes

Pragniemy wyjść naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów i wiemy, że wielu z nich ceni sobie doskonałą organizację rzeczy w pracy i nie tylko. Dlatego w naszej kolekcji galanterii znajdziesz skórzane oraz filcowe okładki na notes, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Okładki zmieszczą w sobie notes w formacie A4, który możesz łatwo wymienić, gdy wykorzystasz z niego wszystkie kartki.

Zależnie od modelu, etui zamykane są na solidny zatrzask lub zamek błyskawiczny, który skutecznie zabezpiecza wszystkie umieszczone w nim przedmioty. Co więcej, nasze okładki wyposażone są w miejsce na długopisy, karty, wizytówki, kalkulator oraz kilka innych drobiazgów. Dzięki temu będziesz mieć wszystkie najważniejsze artykuły zawsze pod ręką, a dokumenty i ważne notatki będą odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem czy pognieceniem się.

Kiedy przydają się skórzane lub filcowe okładki na notes?

Skórzane lub filcowe okładki na notes to doskonałe rozwiązanie do pracy, szkoły czy na uczelnię. Podobnie jak nasze etui na dokumenty A4, okładki bez problemu zmieszczą się w większej torbie, aktówce czy plecaku. Okładki z naszej kolekcji często wykorzystywane są także podczas rozmaitych prezentacji biznesowych, przez przedstawicieli handlowych czy nawet pracowników służb mundurowych.

Niezależnie od przeznaczenia, nasze etui dodadzą Ci profesjonalizmu i podkreślą Twój wizerunek. Wykonane z najwyższej jakości naturalnej skóry lub filcu prezentują się bardzo elegancko i cechują dużą wytrzymałością. Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań – również do kontaktu z naszym sklepem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.