Aktówki dla kobiet - rozmiar A4


Aktówka damska

Teczki damskie inaczej zwane aktówkami są świetnie znane w środowisku biznesowym. Jeśli stawiasz na profesjonalny wygląd w pracy taka aktówka to must have. Duża aktówka damska to praktyczny dodatek, który wykorzystasz do pracy czy na spotkanie biznesowe. 

Aktówka damska od producenta

U nas kupisz kobiecą aktówkę bezpośrednio od producenta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najlepszej jakości, starannie uszyty i w atrakcyjnej cenie, bez prowizji dla pośredników. Posiadając własne biuro projektowe możemy tworzyć wzory aktówek zgodnych z najnowszymi trendami. 

Nasze aktówki znane są na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim. Klienci doceniają je za styl, elegancję i wysokość jakość materiału oraz staranne wykonanie. W bogatej ofercie aktówek możesz wybrać fason, rozmiar, kolor. Doskonale dopasujesz ją do swojego stylu.

Duża aktówka na dokumenty A4 skórzana

W ofercie znajdziesz aktówki, które pomieszczą dokumenty formatu A4. Duża wielkość aktówki ułatwi Ci organizacje dokumentów oraz akcesoriów. Wykonanie ich ze skóry gwarantuje, że dokumenty nie ulegną uszkodzeniu podczas drogi, nie pogniotą się, pozostaną w idealnym wyglądzie. 

Aktówka damska dla nauczyciela

Aktówki wykorzystywane są przez przedstawicieli wielu zawodów. Szczególną sympatię zyskały wśród nauczycieli, ponieważ mieszczą w sporą ilość dokumentów. Aktówki szyte przez firmę Stefania posiadają funkcjonalnie rozplanowane wnętrze. W środku są przegrody, kieszonki i miejsca na długopisy oraz wizytówki. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.