Duży skórzany portfel damski


Duże skórzane portfele damskie

Nasze duże skórzane portfele damskie przeznaczone są dla kobiet, które potrzebują nosić zawsze przy sobie wiele dokumentów, kart czy wizytówek i lubią mieć wszystko poukładane w jednym miejscu. Nasze portfele większych rozmiarów mogą być zasuwane na wygodny zamek lub zapinane na zatrzask, który pozwala szybko dostać się do środka.

Oferujemy niezwykle szeroki wybór modeli, które charakteryzują się wyjątkową elegancją oraz precyzją wykończenia. Wysokiej jakości skóra sprawia, że nasza galanteria jest bardzo trwała i wytrzymała, a artykuły wyglądają pięknie nawet po wielu latach użytkowania. Co więcej, większość modeli dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu z łatwością dobierzesz rodzaj, który będzie pasował do Twoich upodobań, stylizacji oraz noszonej torebki.

Funkcjonalność i wyjątkowy design

Duże skórzane portfele damskie cechują się nie tylko wspaniałym i estetycznym designem oraz zdobieniami, ale też wyjątkową funkcjonalnością. Większy rozmiar pozwala na umieszczenie w nich wielu wygodnych przegródek oraz poręcznych kieszonek. W wielu modelach znalazło się również miejsce na okienko ID przeznaczone na zdjęcie lub np. dowód osobisty.

W asortymencie Stefanii poza artykułami dla kobiet posiadamy też duże skórzane portfele męskie oraz wiele innych artykułów galanterii doskonałych na każdą okazję. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Warto pamiętać, że nasza firma realizuje także projekty na indywidualne zamówienie firm z możliwością firmowego obrandowania produktów.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.