Okładki na notes - damskie


Jeśli szukasz biznesowej okładki na dokumenty to dobrze trafiłaś. 

Biwuar damski

W naszej ofercie posiadamy także biwuary na dokumenty. Dostępne są w różnych rozmiarach A4 i A5. To akcesoria najczęściej używane przez pracowników biurowych i przedstawicieli handlowych. Akcesorium ułatwi organizację najpotrzebniejszych dokumentów i przyborów piśmienniczych. Zależnie od modelu znajdziesz w jego wnętrzu miejsce na notes, dokumenty, wizytówki i długopisy. Mamy także biwuar z kalkulatorem. 

Teczka na dokumenty

Teczka na dokumenty w postaci biwuaru doda jeszcze bardziej profesjonalnego wyglądu osobie, która jej używa. Pięknie wygląda w zestawieniu z biznesowym strojem. To nie tylko praktyczny przedmiot, ale modny i stylowy dodatek.

Teczka dla handlowca

Podczas spotkań z klientem punktem kulminacyjnym jest podpisanie umowy. Twoim zadaniem  jako handlowca jest zadbać o to, aby dokument ten był podany w elegancki sposób i w nienagannym stanie np. bez zagnieceń. Teczki, które mają sztywne boki świetnie chronią dokumenty. Mają także miejsce na długopis, który będziesz miała szybko pod ręką podczas podpisu klienta, na koniec wręczając mu wizytówkę w razie późniejszych pytań. Takie małe rzeczy świadczą o przygotowaniu i profesjonalnym podejściu do pracy i klienta.

Okładki materiałowe, filcowe na notes

W naszym sklepie kupisz także notesy w filcowych okładach. Notes w filcowej okładce wygląda bardzo stylowo. Na pewno wyróżnisz się takim dodatkiem. Zwróci on na siebie uwagę każdej kobiety, która dba o dodatki i lubi oryginalne akcesoria.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.