Czy skórzane etui nadają się do przechowywania okularów?

Oprawki do okularów są bardzo delikatne, dlatego powinieneś obchodzić się z nimi wyjątkowo ostrożnie. W przeciwnym razie mogą się one powyginać lub nawet połamać, przez co nie będą się nadawały do dalszego użytku. Szkiełka natomiast mogą się łatwo rysować, jeśli będą w zbyt bliskim towarzystwie kluczy lub innego ostrego przedmiotu, dlatego trzeba je odpowiednio przechowywać. Sprawdźmy, czy skórzane etui nada się w tym celu!  

 

Zapewnienie bezpieczeństwa

Okulary trzymane luzem w torebce czy plecaku mogą się porysować lub nawet połamać oraz zabrudzić. Możesz też nie móc ich szybko znaleźć, kiedy akurat będą Ci potrzebne. Skórzane etui natomiast doskonale sprawdzi się do bezpiecznego przechowywania okularów. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej ochroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Solidny, usztywniany pokrowiec sprawi, że okulary będą miały zawsze swoje miejsce, a dostęp do nich stanie się wyjątkowo wygodny. Dzięki temu zachowasz porządek w swoich podręcznych rzeczach i skutecznie zabezpieczysz je przed zniszczeniem.

 

Estetyczny wygląd

Funkcja praktyczna to jednak nie wszystko. Skórzane etui na okulary cechuje się też wyjątkową, ponadczasową estetyką. Naturalna skóra to niezwykle szlachetny i elegancki materiał, a galanteria z niego wykonana jest uniwersalna oraz sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz nosić je ze sobą wszędzie – do pracy, na uczelnię czy weekendową wycieczkę.

Etui ze skóry wyróżniają się oryginalnym designem i funkcjonalnością – wykonane są z dbałością o detale i zamykane klapą na magnetyczny zatrzask. We wnętrzu wyłożone są miękkim materiałem, który dodatkowo chroni okulary przed porysowaniem. Ponadto pokrowce występują w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, np. czerwonej, czarnej i brązowej, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealny model.

 

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.