Skórzane portfele polecane dla kobiet

Portfel to akcesorium ważne dla każdej kobiety, dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany. Wszak musi on spełniać zarówno estetyczną, jak i praktyczną funkcję, a także mieć odpowiadający indywidualnym preferencjom rozmiar. Producenci skórzanej galanterii oferują wiele modeli, które wyróżniają się wygodnym użytkowaniem i pięknym wyglądem. Jakie są więc skórzane portfele polecane dla kobiet? Sprawdźmy.

 

Małe, średnie i duże modele

W sklepach galanteryjnych znajdziesz wiele portfeli, które różnią się między sobą kolorystyką, wzornictwem, a także rozmiarem. Najbardziej popularne są oczywiście średnie portfele damskie, jednak dla kobiet, które potrzebują nosić w nich dużo kart, wizytówek oraz gotówki, świetnie sprawdzą się duże modele. Jeśli zaś jesteś zwolenniczką mniejszych dodatków lub chciałabyś nosić portfel w kieszeni płaszcza czy też spodni, portmonetki o niewielkich rozmiarach okażą się dla Ciebie idealne.

 

Duża ilość kieszonek i przegródek

Przy wyborze damskiego portfela skórzanego bardzo ważny jest nie tylko jego zewnętrzny wygląd, ale też wnętrze. Powinno być ono wyposażone w odpowiednią ilość przegródek, kieszonek oraz okienek ID. Dzięki temu bez problemu poukładasz w nich wszystkie niezbędne dokumenty, karty płatnicze czy wizytówki i będziesz mieć je zawsze pod ręką. Co istotne, nawet małe modele portfeli mogą być bardzo praktyczne i zmieścisz w nich wszystko, czego potrzebujesz.

 

Ochrona kart płatniczych

Chcesz zadbać o stuprocentowe bezpieczeństwo swoich kart płatniczych i dokumentów podczas poruszania się np. komunikacją miejską? Wybierając skórzany portfel, zdecyduj się na model zaopatrzony w ochronę kart RFID. Posiada on wszytą specjalną wkładkę, która uniemożliwia kradzież danych i dokonywanie nieautoryzowanych płatności Twoją kartą bankową. Warto przy tym wiedzieć, że zabezpieczone w ten sposób portfele niczym nie różnią się od standardowych modeli. Są równie piękne i estetyczne, a zastosowana w nich ochronna wkładka jest niewidoczna oraz niewyczuwalna.

 

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.