Zestawy upominkowe z galanterii skórzanej. Propozycje dla niego i dla niej

Dawanie prezentów osobom najbliższym Twojemu sercu niesie wiele radości dla obu stron. Wybór odpowiedniego podarunku nie zawsze jest jednak prostym i oczywistym zadaniem, dlatego warto poświęcić na niego trochę czasu i zdecydować się na coś wyjątkowego. Zestawy upominkowe z galanterii skórzanej z pewnością będą czymś, co ucieszy każdego! Sprawdź propozycje dla niego i dla niej, które przygotowaliśmy.

 

Zestawy dla niej

Galanteria skórzana w postaci portfela, niewielkiego etui na klucze, wizytownika czy kosmetyczki to artykuły niezwykle uniwersalne i ponadczasowe, które łączą w sobie elementy funkcjonalności i wyjątkowej estetyki. Dzięki temu, decydując się na taki prezent, możesz być pewien, że będzie on trafiony. Zestawy upominkowe galanterii skórzanej w naszym sklepie zostały stworzone po to, byś nie musiał długo zastanawiać się nad wyborem i miał możliwość sprawienia ukochanej osobie wspaniałej niespodzianki. Spośród zestawów dla niej największą popularnością cieszy się komplet 3 produktów z naturalnej skóry:

  • damski portfel,
  • etui na karty,
  • brelok do kluczy.

Wszystkie artykuły są z jednej kolekcji oraz w tym samym kolorze, dzięki czemu idealnie do siebie pasują i tworzą wyjątkowy zestaw. Portfele wybierane do proponowanych zestawów to bestsellery, które pokocha każda kobieta.

 

Zestawy dla niego

W zestawach dla niego znajdziesz przede wszystkim klasyczne, męskie, czarne portfele, wizytowniki oraz rozmaite etui na klucze, długopisy, karty czy krawaty. Takie akcesoria z pewnością spodobają się każdemu mężczyźnie, który w swoim stylu lubi łączyć funkcjonalność z ponadczasową elegancją. Ponadto zwróć uwagę na portfele skórzane ze specjalną dedykacją, np. „Kochany Dziadek”, które świetnie sprawdzą się jako prezent z okazji Dnia Dziadka, jego urodzin czy imienin. Napis na portfelu wykonany jest za pomocą estetycznego i trwałego tłoczenia, co nadaje mu niepowtarzalnego i osobistego charakteru. Dzięki temu oznaczenie będzie przypominało o osobie, która wręczyła tak cudowny podarunek.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.