Wiemy jak ważna jest troska o środowisko, dlatego nasza firma działa według ogólnych standardów ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. W swoich działaniach staramy się wykorzystywać najnowsze technologie produkcyjne oraz minimalizować szkody dla przyrody.

Podjęliśmy szereg ważnych działań proekologicznych. Obecna jak i przyszła strategia firmy związana jest z ochroną środowiska i realizacją odpowiedzialnych celów biznesowych w praktyce. Główne aspekty dotyczą oszczędzania zasobów, minimalizowania wykorzystania energii, zmniejszaniu ilości produkowanych odpadów oraz możliwości ponownego ich wykorzystania.

Nieustannie dążymy do prowadzenia odpowiedzialnej polityki środowiskowej i kształtowania działań proekologicznych. Zoptymalizowaliśmy proces produkcji tak, aby wywierał jak najmniejszy wpływ na środowisko. Ma to miejsce począwszy od wyboru surowców do produkcji towarów, aż po organizację pracy w biurze. Oszczędnie wykorzystujemy zasoby, tak aby osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym wykorzystaniu energii i materiałów.

Już podczas projektowania nowych produktów bierzemy pod uwagę rozwiązania przyjazne środowisku. Wprowadzamy coraz większą ilość produktów ze skóry ekologicznej.

Oszczędzamy papier. W biurze korzystamy z elektronicznego obiegu dokumentów. Do klientów wysyłamy oferty głównie drogą mailową. Konieczne wydruki reklamowe drukujemy na materiałach posiadających stosowne certyfikaty i w firmach, które deklarują troskę o środowisko. Używamy energooszczędnego sprzętu.

Na etapie produkcji dbamy o ograniczenie ilości odpadów. Prowadzimy selektywną ich zbiórkę i przekazujemy firmom wyspecjalizowanym, posiadającym odpowiednie certyfikaty. Biura oraz hale produkcyjną ogrzewamy energią gazową.

Współpracujemy z klientami i dostawcami w celu stałego modyfikowania i ulepszania rozwiązań dotyczących ochrony środowiska.

Podnosimy świadomość pracowników w temacie ochrony środowiska i podkreślamy ich ważną rolę w realizacji tych działań, tak aby mieli je na uwadze podczas codziennej pracy. Chcemy, aby każdy pracownik dbał o otoczenie i był świadomy kosztów, jakie generuje.

Chcemy, aby każdy z nas żył w lepszym i bardziej przyjaznym środowisku. Jesteśmy producentem galanterii, który dba o środowisko.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.