Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel damski...
Skórzany duży portfel...
Skórzany duży portfel...
Skórzany duży portfel...
Skórzany duży portfel...
Skórzany duży portfel...
Skórzany duży portfel...

Skórzany duży portfel damski Primavera - Giovani RFID

223,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 167,25 zł z dnia 17.05.2024

Niebieski portfel damski skórzany RFID

Wymiary: 185 x 90 mm

Materiał: skóra naturalna 

 

Skórzany duży portfel damski Primawera marki Giovani, z ochroną RFID

Portfel wykonany z niebieskiej, wysokiej jakości skóry naturalnej posiadającej nietypową, oryginalną teksturę w postaci wypukłych kropek. Dopełnieniem tego nietuzinkowego wyglądu są srebrne dodatki w postaci logo marki oraz okuć.

Strefa przechowywania

Primavera to model należący do dużych portfeli. Posiada rozbudowaną strefę przechowywania. Znajdziesz w nim miejsce na wszystkie skarby, poczynając od pieniędzy, a kończąc na wizytówkach czy dowodzie rejestracyjnym.

Sekcja na monety

Portfel posiada aż 3 kieszenie na bilon. W zależności od potrzeb możesz go przechowywać w wygodnej kieszeni w środku portfela zapinanej na bigiel, bądź jednej z 2 kieszonek zapinanych na praktyczny zamek. Jedną z nich znajdziesz we wnętrzu portfela, drugą z kolei na zewnętrznym boku, dzięki której nie będziesz miała szybko dostęp do drobnych na parking czy wózek sklepowy.

Sekcja na gotówkę

Gotówkę możesz schować do 3 usztywnionych przegród, które uchronią banknoty przed zniszczeniem. Dzięki temu, że kieszonek jest więcej, masz możliwość podzielić gotówkę według wartości i nominału.

Sekcja na dokumenty

W portfelu Primavera przewidziano aż 11 kieszonek na dokumenty, wizytówki czy karty lojalnościowe. 3 dodatkowe duże przegrody pomieszczą też wszystkie paragony i ważne notatki. Dzięki takiej ilości przegródek uporządkujesz wszystkie swoje rzeczy. Ład i porządek dadzą Ci lepszą kontrolę nad zawartością portfela.

Okienko ID

Otwierając model Primavera, ujrzysz okienko ID, w którym możesz umieścić zdjęcie bliskiej osoby. Spersonalizujesz dzięki temu swój portfel, a każde jego otwarcie będzie miłą, przywołującą wspomnienia sytuacją.

Bezpieczny portfel

Niewątpliwa uroda portfela, nie jest jego jedyną zaletą. Primawera to bezpieczny portfel, który posiada ochronę RFID. Zastosowanie specjalnej wkładki blokuje sygnał, zabezpieczając przed kradzieżą danych poufnych np. z kart płatniczych. Możesz zatem spokojnie robić zakupy czy podróżować komunikacją miejską bez obaw, że Twoje środki finansowe mogą zostać skradzione.

W skrócie:

Marka: GioVani

Materiał: skóra naturalna

Ortientacja: pozioma

Wysokość: 90 mm

Szerokość: 185 mm

Rodzaj zapinania: bigiel/zatrzask/zamek

Ilość kieszonek na dokumenty: 11

Okienko ID: TAK

Ochrona RFID: TAK

Kolor: niebieski

Zobacz także!

Ten model portfela wykonany został także z innych rodzajów skór.

Materiał
Skórzane
Ochrona RFID
Z ochroną
312D END NIEB
3 Przedmioty
5907806175411
No reviews

Może ci się spodobać również

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.