Giovani

Twórcą i założycielem marki Giovani był Przemysław Talbierz (1979-2011), a jej nazwa została wzięta od włoskiego słowa “giovane”, które oznacza młody, młodzieńczy. Od początku kolekcja Giovani tworzona jest dla ludzi młodych, ambitnych, otwartych na świat, zdecydowanych i odważnych, a ideą jaka przyświecała założycielowi była chęć zmiany postrzegania artykułów skórzanych jako klasycznych niezmiennych wzorów jedynie dla dojrzałych. Jego misją stało się kreowanie awangardowych trendów będących synonimem wyzwolonej młodości. Tak powstały nasze wzory wzbogacane oryginalnymi kryształami Swarovskiego.

Kolekcje Giovani nadal cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, a wyciągnięte z torby podczas płacenia, chociażby w restauracji, z pewnością zwracają uwagę.
Jednak aby sprostać także gustom bardziej minimalistycznym, nastawionym na proste, ponadczasowe kształty, marka Giovani stworzyła modele takie jak:

CE-172D
CE-172D
CE-104-M
Pomimo, że ich design wydaje się o wiele prostszy, niemal klasyczny, to każdy z nich zawiera detal, który wyróżnia je na tle innych portfeli. Dodatkowo ekskluzywność linii podkreślają metalowe elementy z logowaniem. Inną cechą, która nadaje tym modelom niepowtarzalność może być także użycie skóry, która podkreśla młodzieńczy charakter kolekcji.
PA-312
Świetnie tutaj sprawdza się nasza włoska paskowana skóra, która przywodzi na myśl wszystkie idee, którymi kieruje się marka i z pewnością nadaje powiew świeżości designowi każdego modelu galanterii skórzanej.